Get Inspired close
menu MENY

 

GetInspired.no er en norsk nettbutikk med et smashing utvalg av
Klær & Sko til Trening og Lifestyle

 

Selskapet ble etablert i 2009 av Silje Landevåg. Siden den gang har vi vokst i rekordfart. I dag har vi lager og kontor i Trondheim, og vårt team består  av 30 unge og ambisiøse folk som brenner for netthandel. 
 
Våre kunder er energiske jenter som liker å se freshe ut og føle seg bra på trening, og som digger den sporty looken også til hverdags.
Vi tilbyr de råeste produktene fra de hotteste merkevarene. Med vårt brennende engasjement i sosiale medier skaper vi trender i stedet for kun å følge de.
 
Derfor er nok Sport Fashionistaen ekstra glad i nettbutikken vår.
 
Våre kunder betyr alt, og vårt mål er å være enestående på kundeservice. Det skal være ekstra hyggelig å handle hos oss, derfor sprer vi glede i pakkene
og har en personlig touch på all kommunikasjon med kunden ♥

 

 

Silje Landevåg

Silje Landevåg
Gründer
silje@getinspired.no


Sindre Landevåg

Sindre Landevåg
Daglig leder
sindre@getinspired.no



Daniel Ler Johnson
Økonomisjef
daniel@getinspired.no



Vegard Tvervåg
Lagersjef
vegard@getinspired.no




Linda N. Redergård
Produktansvarlig
linda@getinspired.no




Kristin Wikstrøm
Kundesjef
kristin@getinspired.no